Rozscvícení Vánočního stromu 2013

Již po dvanácté rozsvítila Lišanská šlapka o.s. Vánoční strom před Obecním úřadem v Lišanech. Tak jako vždy, předcházela této akci dokonalá příprava a rozdělení úkolů mezi jednotlivé členy. Před obecním úřadem rostou nyní stromy tři – velký, malý a prostřední vysazený LŠ.  Ještě letos jsme nazdobili velký a malý stromek a ten prostřední snad již příští rok. Stromky nazdobil místopředseda Jiří Kinkal spolu se zaměstnanci firmy Erimp Rakovník. Sněhuláka pomohli Jirkovi instalovat Radek, Pavel a Petr.

01.12.2013 – první adventní neděle – 17.00 hodin – lišanské děti rozsvítily velký strom zvoláním „ Stromečku rozsviť se! “.

Potom následoval projev předsedy LŠ Jaroslava Mikoláše a starostky Dany Medřické, básničky dětí MŠ a koledy žáků ZŠ. Program tohoto večera však zahájil lišanský hudebník Martin Sokol, který hrou na varhany a zpěvem přispěl k pěknému průběhu celého večera. Již tradičně byl našimi hosteskami podáván punčogrog a děti dostaly adventní kalendář. Vše zakončil nádherný ohňostroj a písně v podání Martina Sokola.

Náš vietnamský spoluobčan, který provozuje obchod s potravinami v pronajaté restauraci U Bidrmanů, druhý den o rozsvícení stromku řekl : „Lišany včera svátek, hezký, moc hezký„.

Děkujeme sponzorům Obecnímu úřadu Lišany a Lupofytu s.r.o. Chrášťany, všem občanům, kteří se naší akce zúčastnili a samozřejmě pořadatelům.

Hezké Vánoce a vše dobré přeje LŠ o.s. ŠLAP! Mgr.

Vlasta Kinkalová